Bangkok-Kanchanaburi-Chiang Mai-Koh Samui-Bangkok(14 dni)

Trwa ładowanie dużej animacji.

Jeśli zdjęcia w tym miejscu nie załadowały się, odśwież stronę

Dostępność oferty

Jest to oferta przykładowa. Możliwe są wszelkie modyfikacje.
Opisane hotele są przykładowymi z naszej bazy
Cena jest poglądowa - dla opisanego programu poza okresem swiąteczno - noworocznym.
 

Dzień 1

 • Przylot do Bangkoku, transfer do hotelu

  Sawadee! Witamy w Tajlandii – kraju tysiąca uśmiechów! Przygotujcie się na odwiedziny w najbardziej rozrywkowym mieście świata – w wersji dziennej...i nocnej! Oddajcie się zmysłom w trakcie tradycyjnego masażu i wkroczcie w bogaty świat smaków tajskiej kuchni podczas nocnego rejsu po rzece Chaophraya. I jak? A to dopiero początek...!

  Przylot do Bangkoku na lotnisko Suvarnabhumi i spotkanie na miejscu z Państwa prywatnym szoferem. Wygodny, klimatyzowany samochód zabierze nas do hotelu w samym sercu Bangkoku.

  Zakwaterowanie na 3 noce w 5* Lebua Tower Club w apartamencie Riverside Suite na piętrze 51-59

  Bangkok, zwany „Wielkim Mango” to miasto, które nie ma sobie równych w żadnej kategorii. Już po przylocie uderzają nas egzotyczne zapachy, intensywne barwy i dźwięki. Hałas klaksonów i dźwięki świątynnej muzyki, aromat smażonego pad thai i zapach kadzideł palonych dla przodków, wreszcie - prawdziwa feeria kolorów na każdym kroku – to wszystko tworzy na naszych oczach unikalną, harmonijną całość. Witamy w Bangkoku – światowej stolicy (czasem niegrzecznej) zabawy!

  Po zakwaterowaniu zachęcamy do oddania się w silne ręce doświadczonych masażystów, którzy z użyciem aromatycznych olejków wprowadzą Państwa w świat zmysłów. Cóż bowiem lepiej przywraca siły, niż sesja ugniatania naszych obolałych mięśni przez mistrza słynnego na całym świecie tajskiego masażu?

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 2

 • Zwiedzanie Bangkoku z prywatnym przewodnikiem

  Rozpoczynamy naszą wielką tajską przygodę!
  O godz. 9:00 wraz z prywatnym przewodnikiem udadzą się Państwo w głąb Bangkoku, by poznać jego najbardziej strzeżone tajemnice.
  Stolica Tajlandii określana jest mianem „Złotego Miasta” - nie bez przyczyny! Ponad 400 świątyń, których dachy kryte są złotem i szlachetną ceramiką to oznaka dobrobytu miasta.

  Odwiedzimy dziś rezydencję ukochanego Króla Tajów – Wielki Pałac, którego skarby i bogactwa są pilnie strzeżoną pamiątką świetności Królestwa Syjamu. Skrzące w słońcu złote dachy i wspaniała architektura pałacu przyprawiają o zawrót głowy. Stąd udamy się do najświętszego miejsca wszystkich Tajów – kompleksu świątynnego Wat Phra Kaew, a następnie do unikalnej w skali światowej świątyni Wat Pho. Znajduje tu się olbrzymi posąg Odpoczywającego Buddy, jeden z największych na świecie. Gigantyczny Budda mierzy 40 metrów długości i 15 m wysokości, a podeszwy jego stóp pokryte są cenną masą perłową.

  ---Lunch w lokalnej restauracji nad rzeką Chaophraya---

  Po lunchu przeprawimy się łodzią na drugi brzeg rzeki, by odwiedzić jego „królową” - świątynię Wat Arun („Świątynię Świtu”). Pięć potężnych wież świątyni spogląda na nas z wysokości 40-100 metrów. Ich ściany lśnią w blasku słońca, a pokrywająca je kunsztowna ceramika zachwyca delikatnością ornamentów, reliefami pełnymi życia i bogactwem barw. Na zakończenie dnia udamy się w podróż niezwykłymi kanałami Bangkoku, tworzącymi rozległą sieć, po której poruszać się można tylko niewielką, zwrotną łódką. W trakcie tego niezwykłego rejsu poznamy inną twarz miasta – świat małych domków na palach, w których żyje się w ten sam, niezmienny sposób od lat. To tutaj dyskretnie możemy podejrzeć i niemal dotknąć życia zwykłych ludzi.

  Powrót do hotelu ok. godz. 17:00.

  Dzień pełen wrażen nie może zakończyć się bez kolejnej atrakcji - tym razem kulinarnej!
  Po zachodzie słońca, gdy Bankok zbudzi się do nocnego życia zapraszamy Państwa w głąb smaków w Artur Restaurant.
  To miejsce wyjątkowe, którego właściciel, dawny manager kilku luksusowych hoteli,  jest...naszym rodakiem!
  Były manager Ritza w Paryżu, urodzony restaurator najwyzszej klasy.
  Klasyczny i wysmakowany styl art deco wnętrz podkreślają bezcenne obrazy słynnej malarki Tamary Lempickiej - jednak nawet ich piękno blednie przy bogactwie aromatów podawanych tu dań!

  Tego wieczora zostaną Państwo ostatecznie "zepsuci" znakomitą kuchnią, której poziom zachwalają klienci i krytycy kulinarni z całego świata..

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 3

 • Zwiedzanie Pływajacego Marketu z prywatnym przewodnikiem i kierowcą

  O 7.30 zapraszamy  w głąb tajskiej prowincji, na słynny w całej Tajlandii targ wodny Damnoen Saduak.
  Tradycja „pływających targów” liczy sobie setki lat i zetknięcie się z nią jest niepowtarzalnym przeżyciem.
  Manewrując wąską, tradycyjną łódką między setkami unoszących się na wodzie łódek-sklepików będziemy mogli posmakować nietuzinkowych przysmaków oraz spróbować swoich sił w targowaniu!

  Powrót do hotelu ok. 13.00

  Wieczorem nastepna atrakcja o czym ponizej

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 3

 • Siam Niramit Show

  O 18.00 wyjazd z hotelu na widowisko Siam Niramit Show
  Przed nim kolacja w formie bufetu.

  Show to wielka produkcja na bardzo dobrym poziomie.
  Spektakularna wędrówka przez mity oraz wieki historii Syjamu (dziś Tajlandii).
  Na scenie w sumie ok. 140 aktorów, słonie, łodzie - rozmach robi wielkie wrazenie.
  Dodatkowa atrakcja - momentami aktorzy zapraszają widzów do uczestnictwa.

  Powrót do hotelu ok. 22.30
   

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 4

 • Lot do Chiang Mai

  Dziś lot do stolicy północnej Tajlandii - Chiang Mai

  Po śniadaniu transfer na lotnisko.
  Przedpołudniowy lot do Ching Mai
  Transfer do resortu

  Zakwaterowanie na 3 noce  w 5* Siripanna Villa Resort & Spa w Royal Lanna Villa z jacuzzi

  Ok 15.00 zapraszamy na zwidzanie malowniczej swiatyni Wat Prathat Doi Suthep

   Lśniąca złotem świątynia Wat Prathat Doi Suthep, jedna z najważniejszych i najpiękniejszych w Tajlandii. Z murów świątyni widoki na góry i doliny oraz samo miasto pod naszymi stopami sprawiają, że odcinamy się od stresów i wreszcie...oddychamy pełną piersią!. Aby się nimi nacieszyć, musimy sprawdzić naszą tężyznę fizyczną i wspiąć się na wzgórze Doi Suthep (1676 m. n.p.m.) po 306 stromych stopniach, mijając po drodze strażnika świątyni - potężnego węża Naga.
  Lub skorzystać z górskiej kolejki.

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 5

 • Safari Tour Chiang Mai z prywatnym przewodnikiem

  Dziś rzucimy się w wir przygody!
  Wczesnym rankiem o 8.30 wyruszymy w głąb tętniącej życiem dżungli Chiang Mai.
  Tu panuje dzika, nieokiełznana przyroda. Najpierw dosiądą Państwo grzbietu słonia, by udać się na niepowtarzalny trekking przez zielone ostępy.
  To najlepszy sposób, by spotkać liczne gatunki zwierząt.
  W przeciwieństwie do jeepów słoń nie odstrasza innych mieszkańców dżungli, dzięki czemu szanse spotkania m.in. słoni, niedźwiedzi, langurów czy gibbonów są większe. Po zejściu z grzbietu słonia przewodnik zabierze nas na godzinny trekking wiodący przez liczne ścieżki w sercu dżungli.

  ---Lunch i relaks po trekkingu ---

  Po lunchu nie pozwolimy się Państwu nudzić -czeka nas autentyczna „wiejska rozrywka” tego regionu - przejażdżka dwukołowym wozem zaprzężonym w potężne bawoły (tzw. Ox-cart). To znakomita okazja, by przyjrzeć się życiu tajskich wiosek, położonych w niewielkich dolinach.
  Dzień zakończymy „z przytupem” i sporą dawką adrenaliny – czeka nas rafting po górskiej rzece na bambusowej tratwie.

  Powrót do hotelu ok. 16.00

   

   

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 6

 • Zwiedzanie słynnej Białej Światyni z kierowcą/przewodnikiem

  Symbolem Chiang Rai jest niezwykła świątynia – Wat Rong Khun, zwana „Sagrada Familia Azji”, lub po prostu "Białą Świątynią". To miejsce wyjątkowe, przesiąknięte miłością do sztuki i tajskiej architektury. Czystobiała sylwetka świątyni odcinająca się od niebieskiego nieba nie ma sobie równych w całej Tajlandii. Biel to symbol czystości oraz samego Buddy, jednak strzeżcie się, niewierni! Aby osiągnąć "oświecenie" (czyli wnętrze świątyni) należy przejść przez piekło, pokonać pożerające tchórzliwe serca demony i...nie dać się zaskoczyć obecnym na murach świątyni postaciom Supermana, Batmana czy bohaterom "Gwiezdnych Wojen"!

  "Biała Świątynia" to dzieło tajskiego artysty - multimlionera, którego talent konkurować może tylko z jego poczuciem humoru. Choć zakończenie budowy zaplanował na rok 2070, to zaprasza wszystkich chętnych do swojej "świątyni sztuki" już dziś.

   

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 7-13

 • Lot na wyspę Koh Samui

  Po intensywnych dniach czas na relaks.
  Lot na wyspę Koh Samui

  Około południa transfer na lotnisko i bezposredni lot na wyspe Koh Samui.
  Na wyspie transfer do resortu

  Zakwaterowanie na 6 nocy w 5* Sala resort & Spa w Sala Villa o pow. 106 m2 z prywatnym basenem

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 9

 • Wyprawa szybką łodzią do Parku Morskiego

  O 8:00 kierowca zawiezie Państwa do przystani, skąd szybka i zwrotna łódź zabierze Państwa w podróż w głąb magicznego archipelagu Angthong Marine Park. Rozsiane wśród krystalicznie czystych wód 42 bezludne wyspy i wysepki tworzą tu prawdziwie rajski krajobraz! Małe laguny i zatoki, które odwiedzimy w trakcie rejsu, wręcz szepczą, by rozwiesić na chwilę hamak na pokrytej drobnym piaskiem plaży, a rafa koralowa kusi, by zanurzyć się w jej głębiny. Spokojnie! Będzie czas na jedno i drugie!

  W trakcie rejsu czeka Państwa wiele atrakcji - odkryjecie schowane w dżungli słonowodne "sekretne jezioro" ma wyspie Koh Mae Koh, które z każdej strony otaczają strome wapienne klify, oraz odkryjecie tajemnice podwodnego świata archipelagu podczas snorkellingu.

  ---Lunch podczas pobytu na Koh Wua Talap---

  Po zakończeniu rejsu powrót do hotelu ok 16.00

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 14

 • Powrót do Bangkoku, wylot do Polski

  Na powót proponujemy ponownie bezposredni lot na lotnisko miedzynarodowe w Bangkoku.

  Godzine wylotu z wyspy dopasujemy optymalnie w zaleznosci od czasu wylotu z Bangkoku.

Cena:

Cena za 1 os = od 2980 EUR

W cenie zawarte

 • Zakwaterowanie: 3 noce w Bangkoku + 3 noce w Chiang Mai + 6 nocy na Koh Samui
 • Pobyt w wysokiej klasy hotelach i resortach 5 gwiazdkowych
 • Śniadania każdego dnia.
 • Wszystkie opisanie wycieczki/zwiedzanie z prywatnymi, angielskojęzycznymi przewodnikami.
  Opłacone bilety wstępu na wszystkie opisane atrakcje, transport oraz lunch.
 • Transfery lądowe realizowane przez prywatnych kierowców oraz 3 przeloty krajowe.
 • Kompletny transport "od drzwi-do drzwi"
 • Opłacony, lokalny tel komórkowy do kontaktu z naszym biurem (otrzymacie w 1-szym dniu).
 • Ubezpieczenie AXA - polisa Large Świat
 • 7% VAT

Cena NIE zawiera

 • Przelotu Polska - Bangkok - Polska.
 • Posiłków poza wymienionymi w programie.
 • Wszelkich wydatków osobistych oraz napiwków.

Kilka praktycznych porad

 1. Wiza wjazdowa do Tajlandii nie jest wymagana. Na lotnisku bezpłatnie uzyskają Państwo stempel uprawniający do 30 dniowego pobytu.
 2. W Tajlandii nie są wymagane szczepienia ochronne
 3. Jesli planują Państwo wymianę walut (USD, EUR) prosimy zwrócić uwagę, aby banknoty były "świeżych" edycji. Jakiekolwiek zniszczenie a nawet ślady długiego czasu w obiegu powodują odmowę przyjęcia takich banknotów.6Kurs wymiany walut w kantorach bankowych na dzień 15/03/16:
 4. 1 Eur =      38,2 THB
  1 USD =    35.4  THB
 5. W całym kraju dostępne są ATM (bankomaty)
 6. Limit bagażu na lotach krajowych to 20 kg / os.

Więcej pytań? Prosimy o maila. A po przyjezdzie służymy wszelką informacją w naszym biurze na II piętrze Państwa hotelu.
Zapraszamy!

Odwiedzisz miejsca:

Array

Resorts/hotele:

Lebua Tower Club zobacz w TripAdvisor

Labua Tower Club to luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel mieszczący się na najwyższych piętrach (51-59) budynku Lebua State Tower. Do dyspozycji gości jest basen, siłownia, SPA oraz bary i resturacje. 

Bary i Restauracje: 

Cafe Mozu - kawiarnia serwująca Libańskie, Indyjskie, Tajskie i zachodnei specjały

Mezzaluna (65 piętro) - restauracja z panoramicznym widokiem na rzekę 

Breeze & Ocean 52 (52 pietro) - bar i resuracja serwująca uatentyczne tajskie dania. Idealne na biznesowego drinka. 

Siroccko & Sky Bar (63 pietro) - zapierający dech w piersiach widok, wspaniałe koktajle i wyborna śródziemnomorska kuchnia to atuty tego miejsca.

Distil (61 pietro) - oryginalne drinki, niecodzienne receptury -  jednym słowem najlepszy bar w Bangkoku 

Pokoje części Tower Club to przestronne apartamenty z balkonami zlokalizowane między 51-59 piętrem. Pokoje mają powierzchnię 66m2 z których rozpościera się niesamowity widok na miasto. Łazienka wyposażona jest w wanne oraz oddzielny prysznic, do dyspozycji jest suszarka i komplet kosmetyków Acca Kappa. Goście mogą bezpłatnie korzystać z minibaru (napoje bezalkoholowe), ekspresu do kawy/herbaty. Na wyposażeniu pokoju jest również elektroniczy sejf. 

Dodatkowe benefity czekające na gości Tower Club: 

1. Dostęp do Tower Club Lounge (między godz.06:00 - 18:00) gdzie czekają darmowe przekąski, śnidanie, lekki lunch, popołudniowa herbta, napoje alkoholowe i bezlakoholowe

2. darmowy minibar (tylko napoje bezalkoholowe)

3. Szeroki wybór programów satelitarnych 

4. Ekskluzywny zestaw kosmetyków w pokoju 

5. Codzienna gazeta w j. angielskiem 

6. darmowy internet wpokoju 

7. Ekspres Nespresso w pokoju 

 

 

Siripanna zobacz w TripAdvisor

5* hotel utrzymany w orginalnym stylu Lana (północno-tajskim).
Położenie (6 km od lotniska, 2,5 km od słynnego Nocnego Marketu i centrum Starego Miasta) nie zakłóca atmosfery relaksu zapewniając jednocześnie wygodny dojazd do wszelkich atrakcji.

Architektura, wystrój oraz atmosfera przybliżają tajską kulturę, sztukę i historię.
Do dyspozycji gości przestronne pokoje oraz wille.
Szczególnie polecamy Royal Lana Villa o pow. 60m2 uzupełnionej 15m2 pawilonem.

Do dyspozycji gości:

 • Basen o pow 300m2 z jacuzzi
 • Centrum Fitness
 • Panna Spa z szeroką ofertą masaży oraz zabiegów
 • Szkoła Gotowania
 • Niwielkie, ale autentyczne pole ryżowe
 • Business Lounge
 • Galeria sztuki
 • Klub dla dzieci
 • Ścieżka do biegów
 • Transport do miasta

Całość dopełnia serwis na najwyższym poiomie.

Sala Samui Resort & Spa zobacz w TripAdvisor

Luksusowy, 5* resort położony przy Choeng Mon Beach w północno-wschodniej części wyspy.
Położenie oraz filozofia resortu zapewnia prywatność, izolację od miejsc "masowej" turystyki.
Całość dopełniają: prywatna plaża, perfekcyjna organizacja i serwis, dwa baseny tuz przy plaży.
Dwie restauracje: Beach Front oraz Pangea
Elegancki Beach Bar
The Wine Cellar ze świetnym wyborem win
Świetne SPA oraz Fitness

W pobliżu resortu wiele lokajnych knajpek.


 

Located on pristine Choeng Mon beach on the northeast corner of Koh Samui, SALA Samui beach resort is just 15-minutes from the Samui International