Bangkok/Koh Lipe/Koh Mook/Bangkok(15 dni)

Trwa ładowanie dużej animacji.

Jeśli zdjęcia w tym miejscu nie załadowały się, odśwież stronę

Dostępność oferty

Dzień 1

 • Przylot do Bangkoku, transfer do hotelu

  Lądowanie w Bangkoku. Nasz kierowca powita Was w "Krainie Uśmiechu"! Będzie miał tabliczkę z nazwiskiem. Punkt spotkania z nim to stoisko z książkami tuż przy wyjściu Nr 3. Dojazd do hotelu zajmie ok. godziny. Czas na relaks po podróży i posiłek. W okolicy hotelu kilka restauracji  do wyboru. Póżniej polecamy basen na dachu hotelu i oczywiście tajski masaż.

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 2

 • Podróż na pierwszą wyspę - Koh Lipe.

  O 7.30 kierowca zawiezie Was na lotnisko krajowe Don Mueang. Liniami Air Asia (czerwone stanowiska odprawy) odlecicie o 9.20 na południe, do Had Yai. Przylot o 10.45. O 12.30  transfer busem do portu, skąd szybka łódż odpłynie na Koh Lipe. Na wyspie znajdziecie się o 16.30. Z przystani odbierze Was mała łódż (longtail boat) i poplyniecie wprost na plażęresortu, w którym spędzicie 6 nocy w willi tuż przy plaży.

   

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 3-7

 • Koh Lipe

  6 nocy spędzicie w raju! Resort znajduje się na najlepszej plaży - Pattaya Beach. To ponad kilometr piasku jak mąka. Wzdłuż plaży kilkanaście restauracji i barów. Polecamy kilka: Lekka Lipe, Elephant Books & Coffee, La Luna, Sunrise Beach restaurant, Café Lipe, La Cantina, Family Restaurant, Jack’s Jungle, Mama Pappaya. Nie będziecie skazani wyłącznie na jednego kucharza. Resort oferuje też organizację szerokiej gamy wycieczek i innych form aktywności. Takich jak: snorkeling, nurkowanie, wędkowanie, kajaki, yoga, tajski masaż.
   

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 8

 • Transfer na druga wyspę - Koh Mook

  W tym dniu przeniesiemy Was na drugą w programie wyspę. O 9.45 łódka przetransportuje Was do przystani skąd o 10.30 odpłyniecie szybka łodzią w 3 godzinny rejs na Koh Mook. Ok. 13.30 znajdziecie się w resorcie. Na 6 nocy zamieszkacie w willi tuż przy plaży.


   

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 9-13

 • Koh Mook

  Kolejne 5 dni w raju, ale inaczej. Koh Mook to wyspa mniejsza od poprzedniej. Tylko 5 resortów. Tutaj chill out panuje w pełni. Polecamy snorkeling na bajkowych rafach. Oraz spacer na "Farang Beach" gdzie piasek jest naprawdę niesamowity.
   

Dzień 14

 • Transfer do Bangkoku

  O 9.00 szybką łodzią a następnie busem dostaniecie się na lotnisko Trang. Samolot do Bangkoku odleci o 11.45. Wyląduje o 13.05. Na lotnisku spotkacie kierowcę, który zawiezie Was do znanego z pierwszego dnia hotelu.

  + zobacz więcej zdjęć

Dzień 15

 • Transfer na lotnisko i odlot do Europy

  O 9.30 transfer z hotelu na lotnisko.

Cena łączna

Cena za 1 os = EUR 1440

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie: 1 noc w Bangkoku + 6 nocy na Koh Lipe + 6 nocy na Koh Mook + 1 noc w Bangkoku
 • Śniadania każdego dnia.
 • Transfery lądowe i morskie oraz 2 przeloty krajowe.
 • Opłacony, lokalny tel komórkowy do kontaktu z naszym biurem (otrzymacie w 1-szym dniu).
 • Ubezpieczenie KL 30,000 USD na terenie Tajlandii.

Cena NIE zawiera

 • Przelotu Polska - Bangkok - Polska.
 • Posiłków poza wymienionymi w programie.
 • Wszelkich wydatków osobistych oraz napiwków.

Kilka przydatnych porad:

 1. Limit bagażu na lotach krajowych to 20 Kg. Uważamy, że to w zupełności wystarczy. Wszystko, co w tropiku potrzebne to wyłącznie lekkie, letnie rzeczy.
 2. Jeśli planują Państwo wymianę walut (USD, EUR) to zwróćcie uwagę, aby banknoty były bez uszkodzeń. Najlepiej nowe edycje.
 3. Na obydwu proponowanych w programie wyspach nie ma bankomatów !
 4. Na miejscu chętnie udzielimy wszelkich wyjasnień i porad. Dla Państwa wygody jedno z naszych biur znajduje się w "waszym" hotelu w Bangkoku. Ktokolwiek z hotelowej obsługi wskaże jak trafić do biura Excellent Thailand.

 

Odwiedzisz miejsca:

Array

Resorts/hotele:

Hotel Bangkok

4* hotel znajduje się tuż nad jednym z niezliczonych w mieście kanałów.
Położony idealnie pod kątem zwiedzania miasta.  Blisko do najwazniejszych atrakcji turystycznych: Wielkiego Pałacu, Świątyni Leżącego Buddy, Świątyni Brzasku, dzielnicy chińskiej, wielu „tematycznych” bazarów (kwiatowego, rybnego itd) .
To wielki atut, gdyż Bangkok słynie również z......... korków.
Spacerem do wielkiej rzeki Chaopraya. 5 min do znanej od 30 lat ulicy backpackers – Khaosan Road.
A na uliczkach wokół hotelu – wiele knajpek i ulicznych stoisk oferujących nieprzebrane specjały słynnej tajskiej kuchni.

Na dachu hotelu basen, fitness oraz Spa - pierwsza okazja doswiadczenia tajskiego masażu.

Polecamy tajski masaż – idealny relaks w dniu przylotu.

Hotel Koh Lipe

Mali Resort położony jest na wyspie Koh Lipe, przy plazy Pattaya Beach. Z daleka od zgiełku. Przy pięknej plaży.
A jednocześnie w niedużej odległości od jednej z atrakcji wyspy - Walking Street.
Resort oferuje 26 eleganckich willi oraz 16 bungalowów w stylu znanym z wyspy Bali.
Serwis na poziomie "mocnych" 4 gwiazdek.

Hotel Koh Mook

Resort położony na wyspie Koh Mook to kwintesencja "Thai Paradise" - tropikalnego raju. Nieskazitelnie biały piasek plaż, turkusowa woda i palmy wokół. Na całej, niewielkiej wyspie znajduje się tylko......5 resortów. Sivalai Resort oferuje tylko 48 eleganckich willi. To gwarantuje, ze na plaży nigdy nie ma tłumu turystów. Atrakcje wyspy to: zatoka Tam Yai Bay z przepiekna rafa koralową, jaskinia Marakot Cave wgłąb której można wpłynąć na niemal 100m oraz sąsiednie, niezamieszkałe wysepki: Koh Chueak, Koh Ma, Koh Waen