Dlaczego warto wybrać wycieczki-tajlandia.pl?

Jesteśmy Tour Operatorem

karmienie słonia na wycieczce w TajlandiiMamy bezpośrednie kontakty
z hotelami, przewoźnikami, centrami atrakcji. Zatrudniamy własnych przewodników
i kierowców. Kontrolujemy wszystko z naszych biur w Tajlandii. To gwarancja wysokiej jakości
i konkurencyjnych cen.

Wysoka specjalizacja

wyspa w TajlandiiNasza oferta sprowadza się do 4-ch krajów: Tajlandia, Vietnam, Kambodża
i Myanmar. To znaczy, że wiemy o nich naprawdę dużo. To nas różni od typowych biur, mających w ofercie nierzadko kilkadziesiąt krajów.

Indywidualne programy wakacji

Opalanie się na wyspach w TajlandiiUkładamy program dla każdego klienta indywidualnie, biorąc pod uwagę: budżet, upodobania, charakter, termin i długość pobytu. Jesteśmy
w stanie sprostać najbardziej wyszukanym życzeniom.

Pomoc na miejscu 24/7 po polsku

turysta na trąbie słonia w TajlandiiW firmie pracują tez Polacy. Nasi goście dostają od nas opłacony, lokalny tel komórkowy. Przez cały czas pobytu w Tajlandii można łatwo dzwonić w razie pytań, niejasności czy po informacje.

Last minute

Rodzinna wycieczka do TajlandiiW ostatniej chwili podjąłeś decyzję o wakacjach? Dla nas to żaden problem! Nawet
w takich przypadkach jesteśmy
w stanie zrealizować dla Ciebie wakacje oparte o indywidualny, dostosowany do wymagań program. Nie jesteś skazany na nudne, gotowe oferty! Wyślij zapytanie już dziś, a za 3dni możesz lądować w Bangkoku. W tym czasie jesteśmy w stanie wszystko zorganizować.

Indywidualnie czy całą paczką?

Grupa młodych ludzi na wyspie w TajlandiiMożemy zrealizować niezapomniane wakacje zarówno tylko dla jednej osoby, jak również dla dużej 50osobowej grupy. Nasze doświadczenie i kontrakty pozwalają sprostać każdym wymaganiom.

Wakacje z dziećmi? Czemu nie!

Dziecko nad morzem w TajlandiiMamy specjalne, sprawdzone pomysły dla rodzin z dziećmi. Potrafimy zapewnić program
i dostosować miejsca pobytu
w taki sposób, by wakacje okazały się prawdziwym odpoczynkiem - zarówno dla rodziców jak i radosnych dzieci.

Wielkie hotele – molochy? NIE u nas

Resort w Tajlandii na wyspieNIGDY nie wysyłamy naszych gości do wielkich, przepełnionych hoteli. Wszystkie nasze resorty/hotele mają fajny klimat, co ma bardzo istotny wpływ na przebieg całego wypoczynku. Po tych wakacjach wrócisz odpreżony.

Transport "od drzwi do drzwi"

Tuk-tuk w BangkokuZawsze nasze programy zawierają transport "od drzwi – do drzwi", co jest gwarantem braku stresu. Prywatni kierowcy odbiorą Was z lotniska. Rezerwujemy bilety lotnicze (krajowe), na łodzie.
A wszędzie dowiozą Was prywatni przewoźnicy.

Unikamy "złych" miejsc

drogowskaz do TajlandiiStaramy się nie wysyłać naszych gości do miejsc, które przepełnione są "złym towarzystwem". Dobieramy wyspy i hotele, w których nie spotkacie się z grupami pijanych i czasem agresywnych turystów z pewnych państw.

Posłuchaj fragmentu audycji radiowej Polskiego Radia Jedynka, w którym pracownik wycieczki-tajlandia.pl wypowiada się na temat Tajlandii :-)